XV Niedziela Zwykła – 12 lipca 2020 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XV Niedziela Zwykła – 12 lipca 2020 r. została wyłączona
 1. W sobotę 11 lipca po wieczornej Mszy świętej – Adoracja Najświętszego Sakramentu /do godziny 20.00/. W czasie Adoracji okazja do spowiedzi.
 2. Dzisiaj na Mszy świętej o godzinie 11.30 – uroczystość I Komunii świętej. Część miejsc w kościele zarezerwowana dla rodziny dziecka.
 3. W najbliższym tygodniu Msze św. w następującym porządku: w Osieku: w poniedziałek, czwartek,  piątek i sobotę – godzina 18.00, w Kłopotowie: we wtorek – godzina 17.00, w Pieszkowie: w środę – godzina 17.00.
 4. W sobotę 18 lipca na Mszy świętej o godzinie 12.00 – uroczystość I Komunii świętej (dzieci z klasy IV). O godzinie 16.00 udzielimy Sakramentu Chrztu św.
 5. Zgodnie zarządzeniami obowiązującymi w kraju podczas Mszy św. i innych nabożeństw wierni zasłaniają usta i nos oraz zachowują dystans dwóch metrów. 
 6. Kancelaria w czasie wakacyjnym czynna w sobotę – po zakończeniu nabożeństwa tj. ok. 19.00. W kancelarii obowiązuję zasady bezpieczeństwa epidemicznego m.in. maseczki na ustach i nosie.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wydrukowane czasopisma są w przedsionku kościoła w Osieku i w Pieszkowie. Lektura online:
  – NIEDZIELA:
  www.e.niedziela.pl         
  – GOŚĆ NIEDZIELNY:
  www.igomedia.pl/Zamow-GN        
 8. Dziękujemy dobrodziejom za WPŁATY na remont instrumentu organowego i – szczególnie Rodzicom dziecka, które przystąpiło do I Spowiedzi i Komunii świętej. Dziękujemy za materialne wsparcie bieżących wydatków wspólnoty za pośrednictwem konta parafialnego. Dziękujemy za przygotowanie kościoła i za porządkowanie terenu wokół kościoła.                                                                                   
                                                        
                                                    Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz