XV Niedziela Zwykła – 22 lipca 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XV Niedziela Zwykła – 22 lipca 2018 r. została wyłączona

1. Uprzedzając liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa patrona m.in.: kierowców – po nabożeństwach – poświęcenie pojazdów mechanicznych.
2. W czwartek 26 lipca od 20.00 do 21.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.
3. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna w sobotę w od 19.00 do 19.45. /w pierwszą sobotę miesiąca: od 17.00 do 17.30/.
4. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
5. Serdeczne podziękowania za ofiary materialne na sprzątanie świątyń i kwiaty. W Osieku możemy złożyć gotówkowo ofiarę w drugą niedzielę miesiąca.
6. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na wakacje i urlopy życzymy dużo radości, dobrej pogody i bezpieczeństwa w podróżowaniu. Nie zapominajmy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.
7. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności Tadeusz Piekut – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.

ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz