XVI Niedziela Zwykła – 23 lipca 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XVI Niedziela Zwykła – 23 lipca 2017 r. została wyłączona
  1. Zgodnie z zapowiedzią – na prośbę biskupa legnickiego – dzisiaj po Mszach świętych zbiórka dobrowolnych ofiar na odbudowę katedry gorzowskiej.
  2. We wtorek wspominamy św. Krzysztofa – patrona kierowców. Msza św. w ich intencji o godzinie 8.00. Po zakończeniu nabożeństwa poświęcenie pojazdów. (także w przyszłą niedzielę po Mszach św.). Zbierane przy tej okazji ofiary przeznaczymy na utrzymanie pojazdów mechanicznych na misjach.
  3. Realizujemy kolejny etap prac związanych z wymianą i konserwacją stolarki okiennej oraz drzwi w kościołach zabytkowych w Osieku i w Pieszkowie. Dziękujemy ofiarodawcom – 7 rodzin wpłaciło łącznie 1400, – zł. Pozostało do zebrania (łącznie na 2 kościoły): 61 850, – zł.
  4. Kancelaria parafialna czynna we wtorek (od 9.00 do 9.30) i w sobotę (od 19.00 do 19.45).
  5. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką: “Gość Niedzielny”, “Niedziela” i (nieodpłatnie) “Don Bosko”.
  6. Serdecznie dziękujemy za materialne wsparcie sprzątania świątyń.