XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.07.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.07.2022 R. została wyłączona
  1. Informuję, że z sakramentu pojednania, spowiedzi, można skorzystać przed Mszą św. Zakończenie spowiedzi, 5 minut przed rozpoczęciem Mszy św.
  2. We wtorek, 26 lipca, przypada wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Najśw. Maryi Panny i dziadków Pana Jezusa. Z tej racji w przyszłą niedzielę, zgodnie z życzeniem papieża Franciszka, będziemy obchodzić Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy za osoby starsze wiekiem.
  3. W lipcu i sierpniu Msza św. w Pieszkowie będzie sprawowana w środy o godz. 17.30. W Osieku Msze św. w środę będą sprawowane o godz. 19.00.
  4. W miesiącu sierpniu nie będzie odwiedzin chorych. W razie potrzeby proszę o zgłoszenia w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej.
  5. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY,  NIEDZIELA.
  6. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej oraz  wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów. Wpłaty na sprzątanie kościołów można dokonywać na konto parafialne i u tych osób, które są odpowiedzialne za poszczególne kościoły bądź w zakrystii lub kancelarii.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.  W minionym tygodniu odszedł do Pana śp. Bohdan Lewandowski.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen.

Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz