XVII Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XVII Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021 r. została wyłączona
  1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godzinie 11.30 poświęcimy tablicę upamiętniającą zwycięską bitwę warszawską z 1920 r. Dziękuję fundatorom i tym, którzy tablicę zamontowali.
  2. W liturgii najbliższego tygodnia wspominamy: 26.07. – św. Joachima i Annę, 29.07. 29.07. – św. Martę, Marię i Łazarza, 31.07 – św. Ignacego z Loyoli.
  3. I rocznica przyjęcia Komunii świętej dla dzieci, dla których organizowaliśmy uroczystość w czasie wakacji i we wrześniu 2020, odbędzie się w dniu 5 września na Mszy świętej o godzinie 13.00 w Osieku.
  4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna: w sobotę od 17.30 do 18.00. W sprawie pogrzebu prosimy o kontakt telefoniczny zanim ustalimy terminy z firmą pogrzebową.
  5. Przy wyjściu z kościoła do można nabyć nowe numery: NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Zachęcamy do lektury.
  6. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. w zakrystii możemy wpłacać gotówkowe darowizny na sprzątanie poszczególnych kościołów.
  7. Od 1 sierpnia zgodnie z decyzją przełożonych zakonnych funkcję proboszcza w parafii p.. Chrystusa Króla w Osieku będzie pełnił ks. Jerzy Bachor – salezjanin; będzie również drugi kapłan do duszpasterskiej pomocy – ks. Władysław Biczysko sdb. Oficjalne powitanie i wprowadzenie w urząd odbędzie się w niedzielę 8 sierpnia.
  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł śp. Stanisław Kołczor. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.

ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz