XVII Niedziela Zwykła – 26 lipca 2020 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XVII Niedziela Zwykła – 26 lipca 2020 r. została wyłączona
 1. Kończymy dzisiaj XXI Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa”. Po Mszy świętej kwestujemy na pojazdy dla misjonarzy i błogosławimy nasze pojazdy mechaniczne.
 2. W najbliższym tygodniu Msze św. w Osieku: w poniedziałek, piątek i sobotę o godzinie 18.00; we wtorek o 8.00. W Pieszkowie: nie będzie w najbliższym tygodniu. Msza św. w intencji śp. Zygmunta Przybył w środę 5 sierpnia o godzinie 17.00.
 3. W dniu 1 sierpnia, w 1-szą sobotę miesiąca, o godzinie 16.00 Msza święta z formularza o Niepokalanym Sercu NMP. Intencja od Róż Różańcowych z Osieka: + Helenę Kukułka. Po Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec z rozważaniem wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
 4. Zgodnie zarządzeniami obowiązującymi w kraju podczas Mszy św. i innych nabożeństw wierni zasłaniają usta i nos oraz zachowują dystans dwóch metrów. 
 5. Kancelaria w czasie wakacyjnym czynna w sobotę – po zakończeniu nabożeństwa tj. ok. 19.00. W kancelarii obowiązuję zasady bezpieczeństwa epidemicznego m.in. maseczki na ustach i nosie.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wydrukowane czasopisma są w przedsionku kościoła w Osieku i w Pieszkowie. Lektura online:         
  – NIEDZIELA:
  www.e.niedziela.pl                  
  – GOŚĆ NIEDZIELNY:
  www.igomedia.pl/Zamow-GN        
 7. Dziękujemy dobrodziejom za WPŁATY na remont instrumentu organowego w Osieku i za materialne wsparcie bieżących wydatków wspólnoty za pośrednictwem konta parafialnego. Dziękujemy za przygotowanie kościołów i za uporządkowanie terenu wokół nich.           

Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz