XVII Niedziela Zwykła – 29 lipca 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XVII Niedziela Zwykła – 29 lipca 2018 r. została wyłączona

1. W tym tygodniu: zbliża się I-szy piątek miesiąca: w poniedziałek prze południem odwiedzam chorych.
2. W kościele w Pieszkowie w poniedziałek Msza św. g. 19.00. Po Mszy św. modlitwa o powołania. W Osieku nie będzie nabożeństw: w środę, czwartek i piątek.
3. W I-szą sobotę miesiąca – 4 sierpnia, po wieczornej Eucharystii w kościele w Osieku, Adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP oraz okazja do spowiedzi.
4. Za tydzień 5 sierpnia – pierwsza niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic Żywego Różańca: w Kłopotowie i Pieszkowie po Eucharystii; w Osieku o godzinie 12.30.
5. W związku z nabożeństwem pierwszej soboty w dniu 4 sierpnia – kancelaria parafialna czynna od 17.00 do 17.30. W pozostałe soboty w wakacje kancelaria czynna w soboty: od 19.00 do 19.45.
6. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
7. Serdeczne podziękowania za ofiary materialne na sprzątanie świątyń i kwiaty. W Osieku możemy złożyć gotówkowo ofiarę w drugą niedzielę miesiąca.
8. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na wakacje i urlopy życzymy dużo radości, dobrej pogody i bezpieczeństwa w podróżowaniu. Nie zapominajmy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.
9. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności Tadeusz Grzesiak – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.

Wojciech Skowron sdb – proboszcz