XVIII Niedziela Zwykła – 2 sierpnia 2020 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XVIII Niedziela Zwykła – 2 sierpnia 2020 r. została wyłączona
 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca i Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 2. W najbliższym tygodniu Msze św. w Osieku: w poniedziałek, czwartek, piątek i sobotę o godzinie 18.00; we wtorek o 8.00. W Pieszkowie w środę 5 sierpnia o godzinie 17.00.
 3. W czasie trwania Legnickiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę zapraszamy na Apel Jasnogórski – w poniedziałek i piątek – po wieczornej Eucharystii, w niedzielę i wtorek o 20.30; w środę w Pieszkowie – po Eucharystii.
 4. W pierwszy Czwartek Miesiąca po wieczornej Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20.00 (zakończymy Apelem Jasnogórskim). W czasie Adoracji okazja do spowiedzi.
 5. W dniu 7 sierpnia odwiedzam chorych z posługą sakramentalną (od g. 9.00). Proszę o zgłaszanie chorych w zakrystii lub telefonicznie.
 6. Zgodnie zarządzeniami obowiązującymi w kraju podczas Mszy św. i innych nabożeństw wierni zasłaniają usta i nos oraz zachowują odpowiedni dystans. 
 7. Kancelaria w czasie wakacyjnym czynna w sobotę – po zakończeniu nabożeństwa tj. ok. 19.00. W kancelarii obowiązuję zasady bezpieczeństwa epidemicznego m.in. maseczki na ustach i nosie.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wydrukowane czasopisma są w przedsionku kościoła w Osieku i w Pieszkowie. Lektura online:
  – NIEDZIELA: www.e.niedziela.pl          
  – GOŚĆ NIEDZIELNY: www.igomedia.pl/Zamow-GN        
 9. Dziękujemy dobrodziejom za WPŁATY na bieżące wydatki wspólnoty parafialnej. Za tydzień można gotówkowo zasilić sprzątanie kościoła (po Mszy św. o 11.30 i 13.00 – w Domu Parafialnym).  

Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz