XX Niedziela Zwykła – 19 sierpnia 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XX Niedziela Zwykła – 19 sierpnia 2018 r. została wyłączona

1. W dniu 25 sierpnia w kościele w Pieszkowie będziemy obchodzić Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza święta o godzinie 17.00. W Osieku w tym dniu nie będzie Mszy świętej.

2. W poniedziałek Eucharystia o godzinie 8.00. Od wtorku do czwartku ks. proboszcz uczestniczy w spotkaniu odpowiedzialnych za parafie i Domy Salezjańskie. Nie będzie nabożeństw.

3. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.

4. Zbliżamy się do początku nowego roku szkolnego. Już dzisiaj zapraszam rodziców i młodzież, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie w dniu 9 września – godzina 17.00. Wcześniej w dniach 3, 4 lub 5 września po wieczornej Eucharystii zapisy do poszczególnych grup wiekowych /Dom Parafialny w Osieku/ lub 6 września /Sala przy kościele w Pieszkowie/.

5. Dzieci przygotowujące się do I Spowiedzi i Komunii świętej wraz z rodzicami zapraszam na Mszę świętą i spotkanie organizacyjne w następującym porządku – klasy III: 2 września po Mszy świętej o 11.30 w Osieku; klasy I i II: 3 września po Mszy świętej o godzinie 18.00.

6. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i w piątek po mszy świętej.

7. Serdeczne podziękowania za ofiary na sprzątanie świątyń, za kwiaty. Dziękujemy trzem rodzinom z Pieszkowa za farbę i za pomalowanie dolnej zakrystii /z lewej strony ołtarza/. Dziękujemy też za zadbanie o teren wokół kościoła w Osieku.

Ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz