XX Niedziela Zwykła – 20 sierpnia 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XX Niedziela Zwykła – 20 sierpnia 2017 r. została wyłączona
  1.  W najbliższym tygodniu w liturgii wspominamy: 22 sierpnia – NMP Królowej, 24 sierpnia – św. Bartłomieja; w tym dniu przypada również 75 rocznica męczeńskiej śmierci błogosławionych oratorianów z ul. Wronieckiej w Poznaniu.
  2. W sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej. W kościele w Pieszkowie Msza św. odpustowa o godzinie 17.00. W tym dniu nie będzie nabożeństwa w Osieku.
  3. 3 września na Mszy św. o godzinie 12.30 uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego dla dzieci szkół podstawowych z Rodzicami. W tym dniu dodatkowa Msza św. o godzinie 14.00 z udziałem wspólnoty Domowego Kościoła – zapraszamy.
  4. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w dniu 17 sierpnia w całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Niech Pan Bóg Wam obficie błogosławi.
  5. Realizujemy kolejny etap prac związanych z wymianą i konserwacją stolarki okiennej oraz drzwi w kościołach w Osieku i w Pieszkowie. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają finansowo w to dzieło. W Pieszkowie zebraliśmy 2150, – zł /od 9 rodzin/. Do zebrania pozostało: 35 912,90 – zł. W Osieku zebraliśmy 400, – zł /od 3 rodzin/ Do zebrania pozostało: 14 600, – zł.
  6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek (od 9.00 do 9.30) /w sobotę nieczynna ze względu na Odpust w Pieszkowie/.
  7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY oraz Don Bosko – czasopismo dla rodziców i wychowawców /nieodpłatnie/.
  8. Serdecznie dziękujemy za wsparcie materialne sprzątania świątyń.

Ks. Wojciech Skowron sdb           
Proboszcz