XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.08.2021 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.08.2021 R. została wyłączona
 1. Dzisiaj w Pieszkowie o godz. 15.00 suma odpustowa ku czci MB Częstochowskiej. Sumę odprawi i kazanie wygłosi ks. Mateusz |Nawrot. Serdecznie zapraszam do wspólnej Modlitwy. Po sumie spotkanie mieszkańców Pieszkowa w świetlicy wiejskiej.
 2. W środę 1 września rozpoczęcie roku szkolnego. Serdecznie zapraszam dzieci, rodziców, opiekunów oraz wychowawców na Mszę św. w tym dniu na godz. 10.00.
 3. I rocznica przyjęcia Komunii świętej dla dzieci, dla których organizowaliśmy uroczystość w czasie wakacji i we wrześniu 2020, odbędzie się w dniu 5 września na Mszy świętej o godzinie 13.00 w Osieku. Serdecznie zapraszam we wtorek na godz. 19.00 na spotkanie rodziców tych dzieci. Spowiedź dla dzieci rocznicowych i rodziców będzie w piątek od godz. 17.00.
 4. W czwartek 2 września – I czwartek m-ca. Na Mszy św. o godz. 19.00 modlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne oraz za tych , którzy odpowiedzieli na Boże wezwanie o wytrwałość w powołaniu. Po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych męskiej róży św. Józefa. Zakończenie adoracji około godz. 20.15
 5. W piątek 3 września – pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od g. 9.30 – rozpocznę od Pieszkowa. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii. W tym dniu od godz. 18.00 adoracja Najśw. Sakramentu, nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi w czasie adoracji. Msza św. o godz. 19.00.
 6. W sobotę 4 września – pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. Po nabożeństwie Msza św.
 7. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca – zmiana tajemnic Żywego Różana – w Osieku: ok. 12.15 Adoracja Najśw. Sakramentu i różaniec oraz błogosławieństwo Róż; po adoracji zmiana tajemnic różańcowych. W Pieszkowie i w Kłopotowie – po nabożeństwach.
 8. Msze św. w tym tygodniu: Osiek poniedziałek – godz. 19.00; wtorek – godz. 8.00 i godz. 10.00; środa – nie ma Mszy św.; czwartek, piątek, sobota – godz. 19.00. W Pieszkowie Msza św. w środę o godz. 17.00.
 9. Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 9.00 do 9.30; w czwartek od 17.30 do 18.30 i w sobotę od 17.30 do 18.30.
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowe numery: NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO oraz czasopismo dla dzieci MAŁ GOŚĆ NIEDZIELNY. Zachęcamy do lektury.
 11. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. W zakrystii można składać ofiary na sprzątanie poszczególnych kościołów. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.
 12. Pomódlmy się za zmarłych parafian i za zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.