XXII Niedziela Zwykła – 3 września 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XXII Niedziela Zwykła – 3 września 2017 r. została wyłączona
  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca: w Osieku po Mszy św. o godzinie 8.00, w Kłopotowie – 9.30, w Pieszkowie 11.00; na Mszy św. o godzinie 12.30 uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego dla dzieci szkół podstawowych.
  2. Dzisiaj także dodatkowa Msza św. – po południu – z udziałem wspólnoty Domowego Kościoła: o godzinie 14.00 – zawiązanie wspólnoty i próba śpiewu, około godziny 15.00 rozpocznie się EUCHARYSTIA– zapraszamy.
  3. W sobotę 9 września o godzinie 16.00 Msza święta dziękczynna za zebrane plony –DOŻYNKI. W tym dniu nie będzie Mszy świętej z niedzieli 10.09. – o godzinie 18.00.
  4. Za tydzień na Mszy świętej o godzinie 17.00 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
    i katechetycznego dla młodzieży. Zapraszam kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z Rodzicami. Po Eucharystii spotkanie organizacyjne.
  5. Realizujemy kolejny etap prac związanych z wymianą i konserwacją stolarki okiennej oraz drzwi w kościołach w Osieku i w Pieszkowie. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają finansowo w to dzieło i proszę wszystkich o wsparcie – zbliżają się pierwsze odbiory i pierwsze płatności. W Pieszkowie zebraliśmy 3050, – zł /od 12 rodzin/. Do zebrania pozostało: 35 012,90 – zł. W Osieku zebraliśmy 750, – zł /od 5 rodzin/ Do zebrania pozostało: 14 350, – zł.
  6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek (od 9.00 do 9.30) i w piątek po wieczornym nabożeństwie.
  7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY oraz Don Bosko – czasopismo dla rodziców i wychowawców /nieodpłatnie/.
  8. Serdecznie dziękujemy za wsparcie materialne sprzątania świątyń. Za tydzień możemy dokonać gotówkowych wpłat na ten cel – przypominam, że zgodnie z ustaleniami Rady Parafialnej – od każdej rodziny można zasilić konto parafii na ten cel kwotą 50, – zł rocznie.

Ks. Wojciech Skowron sdb
Proboszcz

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE:

5 września w świetlicy w Osieku – zebranie wiejskie: 1. Omówienie przygotowań do Dożynek, 2. zagospodarowanie funduszu sołeckiego w 2018 r. i 3. wolne wnioski – zaprasza sołtys wsi Osiek p. Ryszard Kirsz