XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.09.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.09.2022 R. została wyłączona

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.09.2022 R.

  1. W tygodniu Msza św. w Pieszkowie do końca września w środy o godz. 17.3o . W Osieku Msza św. w środę o godz. 19.oo.
  2. W czwartek, 8 września przypada święto Narodzenie NMP – Matki Bożej Siewnej. Na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie ziarna i nasion.
  3. W niedzielę, 11 września na Mszy św. o godz. 13.00 dzieci , które miały Komunię 2021 r. w małych grupach, będą dziękować za dar Eucharystii w pierwszą rocznicę tego wydarzenia. Próba przed rocznicą dla dzieci we wtorek, 6 września o godz. 16.30 w kościele. Spowiedź dla tych dzieci i rodzin w sobotę 11 września o godz. 9.00. Po spowiedzi proszę rodziców o przygotowanie kościoła na uroczystość rocznicową.
  4. Deklaracje zapisu dziecka do I Komunii św. na 2023 r. są do odbioru w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  5. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA z dodatkiem BLIŻEJ ŻYCIA. Serdecznie polecamy.
  6. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej oraz wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów. Wpłaty na sprzątanie kościołów można dokonywać na konto parafialne i u tych osób, które są odpowiedzialne za poszczególne kościoły bądź w zakrystii lub kancelarii.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin. 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

  Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz