XXIII Niedziela Zwykła – 10 września 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XXIII Niedziela Zwykła – 10 września 2017 r. została wyłączona
  1. Dzisiaj na Mszy świętej o godzinie 17.00 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla młodzieży. Zapraszam kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z Rodzicami. Po Eucharystii spotkanie organizacyjne dla wszystkich grup wiekowych z rodzicami.
  2. W poniedziałek 11 września o godzinie 18.00 na Mszę świętą zapraszamy dzieci z klas I i II oraz ich rodziców, którzy zamierzają przygotować się w naszej parafii do I Spowiedzi i Komunii świętej – odpowiednio na lata: 2019 i 2020. Po Eucharystii podstawowe informacje.
  3. W piątek 15 września na Mszę świętą o godzinie 18.00 zapraszamy dzieci z klas III oraz ich rodziców, którzy zamierzają przygotować się w naszej parafii do I Spowiedzi i Komunii świętej w roku 2018. Po Mszy świętej spotkanie organizacyjne i konferencja dla Rodziców.
  4. W sobotę 16 września o godzinie 19.30 spotkanie Rady Parafialnej.
  5. Realizujemy kolejny etap prac związanych z wymianą i konserwacją stolarki okiennej oraz drzwi w kościołach w Osieku i w Pieszkowie. Zostały zamontowane drzwi po konserwacji: w Osieku – wejściowe do kaplicy bocznej i w Pieszkowie – między przedsionkiem kościoła a nawą główną. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się finansowo w to dzieło.
  6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek (od 9.00 do 9.30) i w sobotę (od 19.00 do 19.30).
  7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY oraz Don Bosko – czasopismo dla rodziców i wychowawców /nieodpłatnie/.
  8. Serdecznie dziękujemy za wsparcie materialne sprzątania świątyń. Dzisiaj możemy dokonać gotówkowych wpłat na ten cel w Osieku (po Mszy św. o godz. 12.30) – przypominam, że zgodnie z ustaleniami Rady Parafialnej – każda rodzina z parafii może zasilić budżet wspólnoty kwotą 50, – zł rocznie.

Ks. Wojciech Skowron sdb
Proboszcz