XXIV Niedziela Zwykła – 17 września 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XXIV Niedziela Zwykła – 17 września 2017 r. została wyłączona

 

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek 18.09 – św. Stanisława Kostkę – patrona dzieci i młodzieży, w środę 20.09 – święto poświęcenia katedry w Legnicy, 21.09. – św. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w sobotę 22.09. – św. Ojca Pio.
  2. W poniedziałek 18 września o godzinie 19.00 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klasy III gimnazjum; o g. 19.30 wspólna próba z klasą I-szą szkoły ponadgimnazjalnej.
  3. Za tydzień 24 września na Mszy św. o godzinie 17.00 uroczyste poświęcenie różańców dla dzieci z klasy III. Po Eucharystii spotkanie organizacyjne z rodzicami.
  4. Dziękuję dzieciom z klas I i II i III oraz ich rodzicom, za udział w spotkaniach w minionym tygodniu.
  5. Realizujemy kolejny etap prac związanych z wymianą i konserwacją stolarki okiennej oraz drzwi w kościołach w Osieku i w Pieszkowie. Zostały zamontowane nowe okna w loży kolatorskiej (I piętro) w kościele w Pieszkowie. W tym tygodniu będziemy montować kolejne okna. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają finansowo w to dzieło.
  6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek (od 9.00 do 9.30) i w sobotę (od 19.00 do 19.30).
  7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY oraz Don Bosko – czasopismo dla rodziców i wychowawców /nieodpłatnie/.
  8. Serdecznie dziękujemy za wsparcie materialne sprzątania świątyń. Przypominamy, że zgodnie z ustaleniami Rady Parafialnej – każda rodzina z parafii może zasilić budżet wspólnoty kwotą 50, – zł rocznie.

 

Ks. Wojciech Skowron sdb
Proboszcz