XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.10.2022

Bez kategorii Możliwość komentowania XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.10.2022 została wyłączona

 1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XXII Dzień Papieski pod hasłem „BLASK PRAWDY”. Przed kościołem będą zbierane ofiary na wsparcie budowanego przez wszystkich od 22 lat „żywego pomnika” św. Jana Pawła II. Zebrane ofiary przeznaczone są na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Polecam tę sprawę Waszej łaskawej ofiarności.
 2. Nabożeństwo różańcowe w Osieku w dni powszednie przed Mszą św. o godz. 17.30; w niedziele po Mszy św. o godz. 11.30 czyli około 12.20. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania ( klasy VI; VII i VIII) zapraszam na różaniec w poniedziałki. Dzieci z kl. III i z pozostałych klas zapraszam na różaniec w czwartki. Różaniec w Kłopotowie w niedziele 20 minut przed Mszą św.
 3. We wtorek 18 październik zapraszam na spotkanie w sprawie przygotowania do bierzmowania uczniów kl. VI. Spotkanie odbędzie się w salce na plebanii o godz. 17.00.
 4. Msza św. w Pieszkowie w środę o godz. 16.30, po Mszy św. nabożeństwo różańcowe
 5. Katecheza dla dzieci kl. III, które przygotowują się do I Komunii św. odbędzie się w czwartek, 20 października o godz. 16.30 w salce na plebanii.
 6. W przyszłą niedzielę 23 października przypada Niedziela Misyjna, która rozpoczyna w Kościele Tydzień Misyjny – czas szczególnej modlitwy w int. misji. W tym dniu przed kościołem zbierane będą ofiary na misje.
 7. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA. Serdecznie polecamy.
 8. Zbliża się listopad – miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Kartki do wypisania imion zmarłych wyłożone są w kruchcie kościoła. Wypisując wypominki proszę na górze kartki wpisać nazwę miejscowości, a w Osieku również nazwę ulicy. Imiona zmarłych proszę wypisywać w mianowniku. Wypisane karki można składać w zakrystii lub w kancelarii (w godz. urzędowania) oraz do skrzynki „ na listy” z tyłu kościoła przy drzwiach.. W Pieszkowie i Kłopotowie do koszyczków wystawionych w wejściu do kościoła lub w zakrystii.
 9. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej oraz wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.
  Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.
  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
  Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin. 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.