XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10.2021 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10.2021 R. została wyłączona
  1. We wtorek, 19 października na godz. 16.30 zapraszam na spotkanie młodzież kl. VI. Spotkanie dotyczyć będzie przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  2. Msze św. w tym tygodniu: Osiek poniedziałek do soboty o  godz. 18.00. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. Młodzież przygotowującą się  do bierzmowania zapraszam na różaniec we wtorki. Dzieci z kl. III i z pozostałych klas zapraszam na różaniec w czwartki.
  3. W  październiku w Pieszkowie nabożeństwo różańcowe w środy o godz. 16.00 i Msza św.  o godz. 16.30.
  4. W Kłopotowie nabożeństwo różańcowe z Komunią św. w czwartki o godz. 16.30.
  5. Dzieci i młodzież z Pieszkowa i Kłopotowa uczestniczą w różańcu u siebie.
  6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 9.00 do 9.30 i w sobotę od 16.00 do 17.00.
  7. W przyszłą niedzielę 24 października przypada Niedziela Misyjna, która rozpocznie w Kościele Tydzień szczególnej modlitwy w intencji dzieł misyjnych Kościoła. W tym dniu będą zbierane przed kościołem do puszek ofiary na misje. Za dar serca dziękuję.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.
  9. Zbliża się listopad – miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Kartki do wypisania imion zmarłych wyłożone są w kruchcie kościoła. Wypisując wypominki proszę na górze kartki wpisać nazwę miejscowości, a w Osieku również nazwę ulicy. Wypisane karki można składać w zakrystii lub w kancelarii (w godz. urzędowania). W Pieszkowie i  Kłopotowie do koszyczków wystawionych w wejściu do kościoła lub w zakrystii.
  10. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. W zakrystii można składać ofiary na sprzątanie poszczególnych kościołów. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.
  11. Pomódlmy się za zmarłych parafian i za zmarłych z naszych rodzin:

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

Ks. Jerzy Bachor SDB