XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.09.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania                                  XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.09.2022 R. została wyłączona
  1. W poniedziałek, 19 września o godz. 16.30 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie dla młodzieży kl. VII w sprawie przygotowań do sakramentu bierzmowania. Bardzo serdecznie zapraszam.
  2. We wtorek 20 września w naszej diecezji obchodzimy święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Legnicy.
  3. W tygodniu Msza św. w Pieszkowie do końca września w środy o godz. 17.3o . W Osieku Msza św. w środę o godz. 19.oo.
  4. W sobotę 24 września o godz. 15.00 zostanie odprawione Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory. Bardzo serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów dożynek i własnym do wspólnego dziękczynienia. Po Mszy św. dalsza część naszych dożynek będzie w świetlicy wiejskiej.
  5. We wtorek 27 września o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców tych dzieci kl. III, które w tym roku szkolnym przygotowują się do I Komunii św. Na spotkanie proszę rodziców o przyniesienie wypełnionych deklaracji. Spotkanie będzie w kościele w Osieku. Deklaracje zapisu dziecka do I Komunii św. na 2023 r. są do odbioru w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  6. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA. Serdecznie polecamy.
  7. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej oraz wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów. Wpłaty na sprzątanie kościołów można dokonywać na konto parafialne i u tych osób, które są odpowiedzialne za poszczególne kościoły bądź w zakrystii lub kancelarii.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz