XXV Niedziela Zwykła – 24 września 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XXV Niedziela Zwykła – 24 września 2017 r. została wyłączona
  1. Dzisiaj na Mszy świętej o godzinie 17.00 błogosławieństwo i wręczenie różańca dla dzieci z klasy III przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii św. Po nabożeństwie spotkanie dla rodziców tych dzieci.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: 25.09. – św. Władysława z Gielniowa, 27.09 – św. Wincentego a Paulo, 28.09. – św. Wacława, 29.09 – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, 30.09. – św. Hieronima św.
  3. W przyszłą niedzielę 1 października zmiana Tajemnic Żywego Różańca (w Osieku przed Eucharystią o godzinie 12.30.
  4. W poniedziałek 2 października o godzinie 19.00 w Domu Parafialnym spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania: klasa 6.
  5. W sobotę 14 października organizujemy pielgrzymkę do Krzeszowa. (Strona internetowa sanktuarium w Krzeszowie). Zatrzymamy się również przy relikwiach w kościele św. Jacka w Legnicy. (Strona internetowa sanktuarium św. Jacka). Wyjazd o 7.30 z Osieka (autobus zatrzyma się w również Pieszkowie, w drodze na Legnicę), powrót około 16.00 – 17.00. Zapisy po nabożeństwach w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Koszt: 25, – zł.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają finansowo w prac związanych z wymianą i konserwacją stolarki okiennej oraz drzwi w kościołach w Osieku i w Pieszkowie.
  7. Kancelaria parafialna czynna we wtorek (od 9.00 do 9.30) i w sobotę (od 19.00 do 19.45).
  8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY oraz inne czasopisma (m.in. Don Bosko – czasopismo dla rodziców i wychowawców) – nieodpłatnie.
  9. Serdecznie dziękujemy za wsparcie materialne sprzątania świątyń. Przypominamy, że zgodnie z ustaleniami Rady Parafialnej – każda rodzina z parafii może zasilić budżet wspólnoty kwotą 50, – zł rocznie (w Osieku: II-ga niedziela miesiąca).

Ks. Wojciech Skowron sdb
Proboszcz