XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2022 R. została wyłączona
  1. W poniedziałek, 26 września o godz. 17.15 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie dla młodzieży kl. VII w sprawie przygotowań do sakramentu bierzmowania. Bardzo serdecznie zapraszam.
  2. We wtorek 27 września o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców tych dzieci kl. III, które w tym roku szkolnym przygotowują się do I Komunii św. Na spotkanie proszę rodziców o przyniesienie wypełnionych deklaracji. Spotkanie będzie w kościele w Osieku. Deklaracje zapisu dziecka do I Komunii św.  są  do odbioru w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  3. W czwartek 29 września przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. Również w czwartek 29 września na godz. 16.30 zapraszam na spotkanie dzieci kl. III, które przygotowują się do I Komunii św. Spotkanie odbędzie się w Osieku, w salce na plebanii.
  5. W tygodniu Msza św. w Pieszkowie do końca września  w środy o godz. 17.3o . W Osieku Msza św. w środę o godz. 19.oo.
  6. W przyszłą niedzielę – 2 października, z racji pierwszej niedzieli miesiąca zmiana Tajemnic różańcowych. W Osieku  o  godz. 12.20 wystawienie Najśw. Sakramentu i różaniec oraz błogosławieństwo róż. W Pieszkowie i Kłopotowie zmiana po Mszach św.
  7. Nabożeństwo różańcowe w Osieku od 1 października przed Mszą św. o godz. 17.30 (w dni powszednie); w niedziele po Mszy św. o godz. 11.30 czyli około 12.20. Młodzież przygotowującą się  do bierzmowania ( klasy VI; VII i VIII) zapraszam na różaniec w poniedziałki. Dzieci z kl. III i z pozostałych klas zapraszam na różaniec w czwartki.
  8. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY,  NIEDZIELA oraz MAŁY GOŚĆ dla dzieci z niespodzianką. Serdecznie polecamy.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej oraz  wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów. Wpłaty na sprzątanie kościołów można dokonywać na konto parafialne i u tych osób, które są odpowiedzialne za poszczególne kościoły bądź w zakrystii lub kancelarii.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin. 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

  Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz