XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.10.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania                                  XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.10.2022 R. została wyłączona
  1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca zmiana tajemnic różańcowych według stałego porządku.
  2. Msza św. w Pieszkowie od października w środy o godz. 16.30, po Mszy św. nabożeństwo różańcowe. W Osieku Msza św. w środy o godz. 18.00.
  3. Nabożeństwo różańcowe w Osieku w dni powszednie przed Mszą św. o godz. 17.30; w niedziele po Mszy św. o godz. 11.30 czyli około 12.20. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania ( klasy VI; VII i VIII) zapraszam na różaniec w poniedziałki. Dzieci z kl. III i z pozostałych klas zapraszam na różaniec w czwartki. W skrzynce na gazety są plansze na różaniec dla dzieci. Proszę, aby dzieci wzięły te plansze i zapraszam na różaniec nie tylko w wyznaczone dni, ale w miarę możliwości codziennie.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca – 6 października, modlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu połączona ze zmianą tajemnic różańcowych Róży św. Józefa. Adoracja zakończy się o godz. 19.45. Na adorację zapraszam wszystkich chętnych, którzy pragną wspólnie adorować i być z Panem Jezusem.
  5. W piątek 7 października przypada wspomnienie MB Różańcowej. Jest to również pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od g. 9.30 . Zaczynam od Pieszkowa. O godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi. Różaniec o 17.30.
  6. W przyszłą niedzielę – 9 października, na Mszy św. o godz. 11.30 zostaną poświęcone różańce dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
  7. W niedzielę, 16 października będziemy obchodzić XXII Dzień Papieski pod hasłem „BLASK PRAWDY”. W tym dniu przed kościołem będą zbierane ofiary na wsparcie budowanego przez wszystkich od 22 lat „żywego pomnika” św. Jana Pawła II. Zebrane ofiary przeznaczone są na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Polecam tę sprawę Waszej łaskawej ofiarności.
  8. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA. Serdecznie polecamy.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej oraz wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin. 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

  Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz