XXVIII Niedziela Zwykła – 11 października 2020 r

Ogłoszenia Możliwość komentowania XXVIII Niedziela Zwykła – 11 października 2020 r została wyłączona
 1. Dzisiaj obchodzimy XX Dzień Papieski Pod hasłem ”TOTUUS TUUS- CAŁY TWÓJ”. Po nabożeństwach, przy wyjściu z kościoła zbieramy dobrowolne ofiary na wsparcie uzdolnionej młodzieży z uboższych rodzin. Akcja prowadzona przez Fundację „Dzieło nowego Tysiąclecia”
 2. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe: w Osieku: w poniedziałek, czwartek, piątek
  i sobotę o g. 17.30 (we wtorek 8.30); w Pieszkowie w środę o g. 16.30 i w Kłopotowie
  w niedzielę o g. 8.10.
 3. W liturgii wspominamy: min. w piątek 16 października – św. Jadwigę Śląską.
 4. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone WYPOMINKOWE karty do zapisania imion zmarłych z naszych rodzin. Będziemy za nich odmawiać modlitwę różańcową w miesiącu listopadzie i odprawiać Msze święte. Rozkład tych nabożeństw będzie dostępny od niedzieli 25 października. Karty proszę składać w skrzynce „na listy” przy wejściu do głównej nawy kościoła w Osieku lub do koszyków ustawionych w okolicy ołtarza głównego w każdym z kościołów parafii – PROSZĘ ZAPISAĆ W GÓRNYM ROGU KARTY W KTÓREJ MIEJSCOWOŚCI MAJĄ BYĆ ODCZYTANE. Dziękuję za składane ofiary – będziemy je przeznaczać na bieżące remonty – min. na usprawnienie systemu wyświetlania pieśni na nabożeństwach.
 5. Do kancelarii zapraszamy we wtorki, od 9.00 do 9.30 lub w soboty, od 19.00 do 19.45. W kancelarii obowiązują zasady bezpieczeństwa epidemicznego, tj. maseczka na ustach i nosie.
 6. Zgodnie z zgodnie z zarządzeniami obowiązującymi w kraju podczas Mszy św. i innych nabożeństw wierni zasłaniają usta i nos oraz zachowują odpowiedni dystans. Te zasady obowiązują również siedzących na chórze kościoła.
 7. Dziękujemy dobrodziejom Parafii za wsparcie materialne bieżących wydatków.

Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz