XXX Niedziela Zwykła – 27 października 2019 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XXX Niedziela Zwykła – 27 października 2019 r. została wyłączona

 1. Nabożeństwa różańcowe – w kościele w Osieku: w poniedziałek i w czwartek o g. 17.30; we wtorek i środę o g. 7.40.       
 2. W środę 30 października odwiedzam chorych od godziny 9.00.
 3. W czwartek 31 października po południu msze św. z Liturgii Uroczystości Wszystkich Świętych – w Pieszkowie godz.16.30, w Osieku godz. 18.00.
 4. W czwartek 1 listopada Msze święte jak w niedzielę; w Pieszkowie po Eucharystii modlitwy na cmentarzu przy kościele. Po nabożeństwach można będzie nabyć kalendarz na rok 2020 – dochód przeznaczony będzie na utrzymanie kleryków  Wyższym Seminarium Duchownym w Legnicy.
 5. W sobotę 2 listopada przypada I-sza sobota miesiąca. Po Mszy św. o godzinie 9.00 w kościele w Osieku różaniec z rozważaniem podczas Adoracji najświętszego Sakramentu .
 6. Przez cały listopad modlitwy za zmarłych podczas różańca i podczas Mszy świętych w tygodniu. Karty do wypisania imion zmarłych są w kruchcie kościoła. Wypisane karty można składać u ks. Proboszcza od poniedziałku 28 października przed lub po nabożeństwach w zakrystii.
 7. W przyszłą niedzielę 3 listopada na cmentarzu w Kłopotowie o godz. 15.00 modlitwy za zmarłych z wypominkami.
 8. Za tydzień – pierwsza niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic Żywego Różańca (w Osieku po Eucharystii o godz. 13.00.
 9. We wtorek 29 i w środę 30 października kończę Wizytę Duszpasterską u rodzin naszej parafii w Pieszkowie. Wizytę Duszpasterską w Osieku rozpoczniemy 12 listopada. Rozkład będzie dostępny od przyszłej niedzieli.
 10. Próba scholi w czwartek 31 października o g. 19.00 w Domu Parafialnym.          
 11. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w minioną niedzielę zorganizować uroczysty koncert papieski z okazji 41 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża i wszystkim, którzy w nim uczestniczyli.
 12. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
 13. Dziękujemy za darowizny złożone na pokrycie kosztów renowacji okien i krat w kościele w Osieku, na ogrzewanie w Pieszkowie i sprzątanie kościołów (w Osieku można składać darowizny na ten cel gotówkowe u p. Danuty – w Domu Parafialnym między nabożeństwem o 11.30 a 13.00 w II-gą niedzielę miesiąca. W pozostałych kościołach po nabożeństwach u osób odpowiedzialnych).      

                                                                         Wojciech Skowron sdb – proboszcz