XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.10.2021 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.10.2021 R. została wyłączona
 1. W poniedziałek 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu Msze św. jak w każdą niedzielę. W Pieszkowie po Mszy św. modlitwy za zmarłych na cmentarzu przy kościele.
 2. We wtorek 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Różaniec  i Msze św. za zmarłych polecanych wypominkach w tym dniu:
 3. Osiek – g. 17.30 – różaniec z wypominkami; g. 18.00 – Msza św.
 4. Kłopotów – g. 15.00 – Msza św. i po Mszy św. różaniec z modlitwą za zmarłych na cmentarzu
 5. Pieszków – g. 16.30 Msza św. i po Mszy św. różaniec z wypominkami. W tym tygodniu nie będzie już Mszy św. w środę w Pieszkowie.
 6. W dniach 1 – 8 listopada, Ci którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Warunkiem jest nawiedzenie kościoła, odmówienie modlitwy „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga…”, Komunia św. i modlitwa w intencji Ojca świętego.
 7. Różaniec za zmarłych polecanych wypominkach: Osiek – każdego dnia o 17.30, a w niedziele po Mszy św. o g. 11.30. W Pieszkowie w środy po Mszy św. o godz. 16.30. W Kłopotowie w niedziele po Mszy św.
 8. W czwartek 4 listopada – I czwartek m-ca. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja połączona ze zmianą tajemnic różańcowych męskiej Róży św. Józefa. Zakończenie adoracji ok. g.19.30.
 9. W piątek 5 listopada – pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od g. 9.30 – rozpocznę od Pieszkowa. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii. W tym dniu od godz. 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu, Okazja do spowiedzi w czasie adoracji. O g. 17.30 różaniec z wypominkami. Msza św. o godz. 18.00.
 10. W sobotę 6 listopada – pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o g. 17.00. ; o g. 17.30 wypominki z koronką do Miłosierdzia Bożego.
 11. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca – zmiana tajemnic Żywego Różana – w Osieku: ok. 12.15. różaniec z wypominkami oraz błogosławieństwo Róż; po  zmiana tajemnic różańcowych. W Pieszkowie i w Kłopotowie – po nabożeństwach.
 12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.
 13. Kartki na wypominki wyłożone są w kruchcie kościoła. Wypisując wypominki proszę na górze kartki wpisać nazwę miejscowości, a w Osieku również nazwę ulicy. Wypisane karki można składać w zakrystii lub w kancelarii (w godz. urzędowania). W Pieszkowie i  Kłopotowie do koszyczków wystawionych w wejściu do kościoła lub w zakrystii.
 14. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.
 15. Pomódlmy się za zmarłych parafian i za zmarłych z naszych rodzin: w minionym tygodniu odeszła do Pan śp. Ewa Bar.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

                                                                                              Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz