XXXI Niedziela Zwykła – 5 listopada 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XXXI Niedziela Zwykła – 5 listopada 2017 r. została wyłączona
  1. Dzisiaj 1-sza niedziela miesiąca. Po nabożeństwach Adoracja Najświętszego Sakramentu i Zmiana Tajemnic Żywego Różańca (Osiek: po mszy św. g. 12.30).
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w piątek 10.11. św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, w sobotę 11.11. św. Marcina z Tours, biskupa.
  3. W sobotę 11 listopada obchodzimy 99 rocznicę odzyskania niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godzinie 18.00. Na tej Mszy świętej gromadzą się dzieci z klas III z rodzicami – uroczyście poświęcimy książeczki do nabożeństwa. Po Eucharystii katecheza, próba śpiewu dla dzieci i sprawy organizacyjne.
  4. Różaniec za zmarłych polecanych w Wypominkach. W Osieku w najbliższym tygodniu: w poniedziałek, piątek i sobotę o godzinie 17.30. We wtorek o 8.30, w czwartek o 18.30. W środę nie będzie nabożeństw. Możemy jeszcze składać imiona naszych zmarłych. Bóg zapłać za ofiary materialne, składane przy tej okazji.
  5. W poniedziałek katecheza dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (klasa 6: g. 16.45: I grupa i g. 19.00: II grupa)
  6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek (od 9.00 do 9.30) i w sobotę (od 19.00 do 19.45).
  7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY oraz inne czasopisma (m.in. Don Bosko – czasopismo dla rodziców i wychowawców) – nieodpłatnie.
  8. Serdecznie dziękujemy za wsparcie materialne sprzątania świątyń. Przypominamy, że zgodnie z ustaleniami Rady Parafialnej – każda rodzina z parafii może zasilić budżet wspólnoty kwotą 50, – zł rocznie.

Ks. Wojciech Skowron sdb            
Proboszcz