XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.11.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.11.2022 R. została wyłączona
  1. Za zmarłych polecanych wypominkach modlimy się: Osiek – każdego dnia o 17.30, a w niedziele po Mszy św. o g. 11.30. (Rozkład ulic umieszczony jest na stronie parafii oraz w gablocie przed kościołem i w przedsionku kościoła). W Pieszkowie i Kłopotowie za zmarłych modlimy się w niedzielę po Mszy św.
  2. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca zmiana tajemnic różańcowych w Osieku, Kłopotowie i Pieszkowie  połączona jest z różańcem za zmarłych polecanych wypominkach.
  3. Msza św. w Pieszkowie w środę o godz. 16.30. Msza św. zostanie odprawiona w intencja zmarłych polecanych wypominkach.
  4. W tym tygodniu w piątek, w wspomnienie św. Marcina – 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w tym dniu w Osieku o godz. 11.30. Na Mszy św. będziemy się modlić w int. naszej Ojczyzny. Różaniec za zmarłych polecanych wypominkach odmówimy po Mszy św.
  5. Biskup Legnicki Andrzej Siemieniewski udziela wszystkim przebywającym na terenie diecezji legnickiej dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 11 listopada br.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.
  7. Zbliżamy się do odpustu parafialnego ku czci Patrona naszej parafii Chrystusa Króla. Zwracam się z gorącą prośbą o przygotowanie kościoła i placu przed kościołem na naszą uroczystość odpustową. Bardzo proszę się umówić na sprzątanie kościoła i placu. Myślę, że jest okazja, aby tak gruntownie posprzątać kościół. Jeśli pogoda pozwoli planujemy procesję Eucharystyczną wokół kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie chorągwi i feretronów do procesji i zapraszam chętnych do ich niesienia. Bardzo proszę o przygotowanie oprawy muzycznej i liturgicznej odpustowej uroczystości. Proszę ministrantów o zaangażowanie i pomoc. Suma odpustowa o godz. 13.00.
  8. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.

Pomódlmy się za zmarłych, za zmarłych z naszych rodzin:

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

                                                                                              Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz