XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.11.2021 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.11.2021 R. została wyłączona
  1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca. W Osieku: ok. 12.15 różaniec z wypominkami i błogosławieństwo Róż oraz zmiana tajemnic. W Pieszkowie i Kłopotowie po nabożeństwach.
  2. We wtorek 9 listopada na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii św.
  3. W tym tygodniu w czwartek, w wspomnienie św. Marcina – 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w tym dniu w Osieku o godz. 11.30. Na Mszy św. będziemy się modlić w int. naszej Ojczyzny.
  4. Za zmarłych polecanych wypominkach w Osieku modlimy się w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek, środę, piątek, sobotę o godz. 17.30; w czwartek z racji święta po Mszy św. o godz. 11.30. W niedziele modlimy się po Mszy św. o godz. 11.30.
  5. Msza św. w Pieszkowie w środę o godz. 16.30. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach w Pieszkowie będzie w niedziele po Mszy św. (przeniesiony ze środy). W Kłopotowie różaniec za zmarłych odmawiamy w niedziele po Mszy św.
  6. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.
  8. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.
  9. Pomódlmy się za zmarłych parafian i za zmarłych z naszych rodzin, za zmarłych polecanych wypominkach:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

    Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz