XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.11.2021 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.11.2021 R. została wyłączona
  1. Za zmarłych polecanych wypominkach w Osieku modlimy się codziennie o godz. 17.30 W niedziele modlimy się po Mszy św. o godz. 11.30. W Pieszkowie i Kłopotowie różaniec za zmarłych w niedzielę po Mszy św.
  2. W tym tygodniu Msza św. w Pieszkowie o godz. 16.30.
  3. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.
  5. W przyszłą niedzielę 21 listopada w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci Chrystusa Króla – patrona naszej parafii. Suma odpustowa o godz. 13.00. Sumę w int. parafian odprawi i kazanie wygłosi, również na Mszy św. o godz. 11.30, ks. Mikołaj Wyczałek – salezjanin.
  6. Spowiedź przed uroczystością odpustową w piątek w czasie nabożeństwa za zmarłych od godz. 17.30 i w sobotę od godz. 17.00.
  7. Spotkanie dla ministrantów przed odpustem w piątek o godz. 16.30.
  8. Zwracam się z gorącą prośbą o przygotowanie kościoła i placu przed kościołem na naszą uroczystość odpustową. Wszystkich chętnych do prac porządkowych zapraszam w tym tygodniu w piątek i sobotę na godz. 10.00. Proszę o przyniesienie ze sobą sprzętu do grabienia liści i sprzątania placu i kościoła. Jeśli pogoda pozwoli planujemy procesję Eucharystyczną wokół kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie chorągwi i feretronów do procesji i zapraszam chętnych do ich niesienia.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.

ZE WZGLDU NA WZROST ZACHOROWAŃ NA COIVID-19 PRZYPOMINAM O OBOWIĄZKU ZAKRYWANIA UST I NOSA W CZASIE UCZESTNICTWA W NABOŻEŃSTWACH. CHROŃMY SIEBIE I INNYCH. BĄDŹMY ODPOWIEDZIALNI ZA SIEBIE.

  1. Pomódlmy się za zmarłych parafian i za zmarłych z naszych rodzin, za zmarłych polecanych wypominkach:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

    Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz