XXXIII Niedziela Zwykła – 17 listopada 2019 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XXXIII Niedziela Zwykła – 17 listopada 2019 r. została wyłączona

  1. Modlitwy za zmarłych podczas różańca. W Osieku: w poniedziałek, czwartek, piątek i sobota – g. 17.30.; w Pieszkowie w środę – g. 16.30; w Kłopotowie w niedzielę – g. 8.00 oraz podczas Mszy świętych: w Osieku – w poniedziałek i w piątek o godz. 18.00, w Pieszkowie w środę o 17.00, w Kłopotowie w niedzielę o godz. 8.30.
  2. We wtorek 19 listopada Wizyta Duszpasterska w Osieku u parafian przy ulicy: Łąkowej (od 1 do końca – tylko numery nieparzyste) i Chabrowej. (Za tydzień: 26 listopada przy ulicy Łąkowej – numery parzyste). Rozkład dostępny jest w kruchcie kościoła i na stronie internetowej parafii. Wizyta Duszpasterska potrwa do 18 stycznia 2020 r. Dziękujemy rodzinom, które potwierdzają gotowość przyjęcia duszpasterza w swoich domach; potwierdzenia wrzucamy do skrzynki z napisem „WIZYTA DUSZPASTERSKA” – w drzwiach kościoła w Osieku.
  3. W poniedziałek 18 listopada o g. 19.00 – katecheza dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (klas VIII).
  4. Próba scholi w środę 20 listopada o godzinie 18.30; spotkanie LSO także w środę 20.11. o godz. 19.30.      
  5. Za tydzień 24 listopada odpust parafialny ku czci Chrystusa Króla. Uroczysta Msza święta o godzinie 13.00 pod przewodnictwem ks. Proboszcza, który będzie dziękował za 25 lat kapłaństwa. Słowo Boże wygłosi. Ks. Marek Leśniewski – salezjanin. Pozostałe nabożeństwa według stałego rozkładu.
  6. W czwartek 21 listopada zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Eucharystii (do 19.30). Podczas Adoracji okazja do spowiedzi.
  7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  8. Podczas zeszłotygodniowej zbiórki pieniężnej w Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym na pomoc wspólnotom dotkniętym przemocą zebraliśmy 1600, – zł. Bóg zapłać.
  9. Dziękujemy Rodzicom dzieci z klasy III, przygotowującym się do I Spowiedzi i Komunii św. za okazaną pomoc materialną podczas renowacji instrumentu organowego w kościele w Osieku. Dziękujemy także innym dobrodziejom tego projektu.
  10. Dziękujemy za darowizny na sprzątanie kościołów (w Osieku wpłaty gotówkowe – w II-gą niedzielę miesiąca u p. Danuty – w Domu Parafialnym po nabożeństwach o 11.30 i 13.00; w pozostałych kościołach po nabożeństwach u osób odpowiedzialnych). Numer konta bankowego parafii dostępny na stronie internetowej.


                                                                                   Wojciech Skowron sdb – proboszcz