XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.11.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.11.2022 R. została wyłączona

UROZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

ODPUST

1. Dziś w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci Chrystusa Króla Wszechświata – Patrona naszej parafii.. Uroczysta suma w intencji parafian zostanie odprawiona o godz. 13.00. Sumę będzie celebrował i Słowo Boże wygłosi ks. Adam Bilski. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
  2. W sobotę 19 listopada w Osieku zakończyliśmy modlitwę różańcową za zmarłych polecanych wypominkach. Natomiast w Kłopotowie i Pieszkowie ostatni różaniec za zmarłych odmówimy dzisiaj po Mszy św. Za składane przy tej okazji ofiary serdecznie dziękuję.
  3. Msza św. w Pieszkowie w tym tygodniu w środę o godz. 16.30.
  4. Za tydzień, w niedzielę 27 listopada I-sza Niedziela Adwentu. Opłatki na Wieczerzę Wigilijną będzie można nabyć od drugiej Niedzieli Adwentu czyli od 4 grudnia.
  5. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA i MAŁY GOŚĆ dla dzieci. Serdecznie polecamy.
  6. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w czwartek 24 listopada o g. 16.30.
  7. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin, z polecanych wypominkach:

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Zofia Kałczor.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.