XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.11.2021 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.11.2021 R. została wyłączona

UROZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

ODPUST

  1. Dziś w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci Chrystusa Króla Wszechświata. Uroczysta suma w intencji parafian zostanie odprawiona o godz. 13.00. Sumę będzie celebrował i Słowo Boże wygłosi ks. Mikołaj Wyczałek. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian do wspólnej modlitwy. Z racji odpustu dziś w Osieku nie będzie różańca z wypominkami po Mszy św. o godz. 11.30.
  2. Za zmarłych polecanych wypominkach w Osieku modlimy się codziennie o godz. 17.30 W niedziele modlimy się po Mszy św. o godz. 11.30. W Pieszkowie i Kłopotowie różaniec za zmarłych w niedzielę po Mszy św. Jest to ostatni tydzień modlitwy za zmarłych. Ostatni różaniec za zmarłych będzie w niedzielę 28 listopada.
  3. W tym tygodniu Msza św. w Pieszkowie w środę o godz. 16.30.
  4. Za tydzień, w niedzielę 28 listopada I-sza Niedziela Adwentu. Przed każdą Mszą św. będzie możliwość nabycia opłatka na wieczerzę wigilijną. Składane przy tej okazji ofiary będą przeznaczone na bieżące wydatki.
  5. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii.  
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.
  7. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.

ZE WZGLDU NA WZROST ZACHOROWAŃ NA COVID-19 PRZYPOMINAM O OBOWIĄZKU ZAKRYWANIA UST I NOSA W CZASIE UCZESTNICTWA W NABOŻEŃSTWACH. CHROŃMY SIEBIE I INNYCH. BĄDŹMY ODPOWIEDZIALNI ZA SIEBIE.

  • Pomódlmy się za zmarłych parafian i za zmarłych z naszych rodzin, za zmarłych polecanych wypominkach:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

    Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz