Zesłanie Ducha Świętego – 20 maja 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania Zesłanie Ducha Świętego – 20 maja 2018 r. została wyłączona

1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Dziękuję za udział w czuwaniu modlitewnym w sobotę wieczorem i poprowadzenie tej modlitwy.

2. Nabożeństwa majowe z Litanią loretańską do NMP: w poniedziałek i piątek o 17.30. We wtorek w Kłopotowie o 16.30 (Msza św. o 17.00) i w Pieszkowie w sobotę o 16.30 (Msza św. o 17.00). W środę Msza św. w Osieku rano o 8.00.

3. Jutro w poniedziałek 21 maja – Święto Matki Kościoła.

4. Również w poniedziałek 21 maja katecheza dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania (klasa II gimnazjum) – godzina 19.00 (w Domu Parafialnym)

5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.

6. Za tydzień po każdej Mszy świętej osoby zainteresowane będą mogły odebrać informacje o pielgrzymce do Częstochowy (16 czerwca). Otrzymamy szkic programu oraz ustalimy godzinę rozpoczęcia. Osoby, które nie będą na spotkaniu proszę, aby upoważniły innych, uczestniczących w pielgrzymce do potwierdzenia udziału w wyjeździe i odbioru materiałów.

7. Serdeczne podziękowanie dla pań i panów, którzy w minionym tygodniu posprzątali wokół kościoła w Osieku.

Ks. Wojciech Skowron sdb           
Proboszcz