ZMIANA GODZIN NABOŻEŃSTW

Informacje Możliwość komentowania ZMIANA GODZIN NABOŻEŃSTW została wyłączona
  1. Z uwagi na I Komunię św. dzieci w kościele w Pieszkowie w dniu 13 czerwca Msza święta ogólnodostępna dla wiernych o godzinie 8.30.
  2. Trwające prace remontowe w kościele w Kłopotowie nie pozwalają na odprawienie Mszy św. w tamtejszym kościele – w niedzielę 13 czerwca Msza święta m.in. dla mieszkańców Kłopotowa o godzinie 10.00 w Osieku.
  3. Ze względu na to, że młodzież z naszej parafii przystępuje do Sakramentu Bierzmowania w kościele p.w. św. Maksymiliana Kolbe w Lubinie w dniu 17 czerwca Msza święta w intencji śp. Patrycji Twardowskiej odbędzie się we wtorek 15 czerwca o godzinie 19.00.
  4. W czwartek 17.06. Msza święta w naszym kościele o godzinie 8.00 w intencji parafian.


    ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz