Archiwum dla: 4 sierpnia, 2018

XVIII Niedziela Zwykła – 5 sierpnia 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XVIII Niedziela Zwykła – 5 sierpnia 2018 r. została wyłączona

3. Kancelaria parafialna czynna w wakacje w soboty: od 19.00 do 19.45.

4. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.

5. Serdeczne podziękowania za ofiary materialne na sprzątanie świątyń i kwiaty. W Osieku możemy złożyć gotówkowo ofiarę – za tydzień w drugą niedzielę miesiąca.

6. W dniach 15 – 16 sierpnia br. Będziemy pielgrzymować do Sanktuarium M.B. Śnieżnej (Marianówka). Odwiedzimy również dom salezjański kierowany przez ks. Mirosława Łobodzińskiego. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.

7. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na wakacje i urlopy życzymy dużo radości, dobrej pogody i bezpieczeństwa w podróżowaniu. Nie zapominajmy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.

Wojciech Skowron sdb – proboszcz

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic Żywego Różańca: w Kłopotowie i Pieszkowie po Eucharystii; w Osieku o godzinie 12.30. 2. Jutro Święto Przemienienia Pańskiego. W Pieszkowie Msza święta o godzinie 19.00. Podczas nabożeństwa Chrzest święty. W środę msza św. o godzinie 8.00. W piątek nie będzie nabożeństwa. 3. Kancelaria parafialna czynna w wakacje […]