Uroczystość Chrystusa Króla – 25 listopada 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania Uroczystość Chrystusa Króla – 25 listopada 2018 r. została wyłączona

  1. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Osieku ku czci Chrystusa Króla. Suma odpustowa o godzinie 13.00 pod przewodnictwem ks. Proboszcza, który będzie dziękował za 25 lat kapłaństwa. Słowo Boże wygłosi. Ks. Marek Leśniewski – salezjanin. Pozostałe nabożeństwa według stałego rozkładu.
  2. Modlitwy za zmarłych podczas różańca. W Osieku: w poniedziałek, czwartek, piątek i sobotę – g. 17.30.; we wtorek o 8.30. w Pieszkowie w środę – g. 16.30; w Kłopotowie w niedzielę – g. 8.00 oraz podczas Mszy świętych: w Osieku – w poniedziałek i w piątek o godz. 18.00, w Pieszkowie w środę o 17.00, w Kłopotowie w niedzielę o godz. 8.30.
  3. We wtorek 26 listopada Wizyta Duszpasterska w Osieku u parafian przy ulicy: Łąkowej (numery parzyste) (10 grudnia: ulica Tulipanowa (w ulicy Słonecznej do Zagajnikowej):). Rozkład dostępny jest w kruchcie kościoła i na stronie internetowej parafii. Wizyta Duszpasterska potrwa do 18 stycznia 2020 r. Dziękujemy rodzinom, które potwierdzają gotowość przyjęcia duszpasterza w swoich domach; potwierdzenia wrzucamy do skrzynki z napisem „WIZYTA DUSZPASTERSKA” – w drzwiach kościoła w Osieku.
  4. Za tydzień I-sza Niedziela Adwentu. Przed każdą Mszą świętą możemy nabyć opłatek. Podczas nabożeństwa pobłogosławimy opłatki na stół wigilijny. Składane ofiary przy tej okazji przekażemy na renowacje instrumentu organowego.
  5. Dziękujemy panom za pomoc przy przygotowaniu świątyni na uroczystość i terenu wokół kościoła.
  6. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  7. Za tydzień zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  8. Dziękujemy za darowizny na sprzątanie kościołów (w Osieku wpłaty gotówkowe – w II-gą niedzielę miesiąca u p. Danuty – w Domu Parafialnym po nabożeństwach o 11.30 i 13.00; w pozostałych kościołach po nabożeństwach u osób odpowiedzialnych). Numer konta bankowego parafii dostępny na stronie internetowej.                                                                                     
                                                    Ks. Wojciech Skowron sdb  – proboszcz