XXXI Niedziela Zwykła – 3 listopada 2019 r.

Bez kategorii Możliwość komentowania XXXI Niedziela Zwykła – 3 listopada 2019 r. została wyłączona

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic Żywego Różańca (w Osieku po Eucharystii o godz. 13.00).
  2. Trwa oktawa uroczystości Wszystkich Świętych. W dniach 1 – 8 listopada, Ci którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się w intencji zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Warunkiem jest nawiedzenie kościoła, odmówienie modlitwy „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga…”, Komunia św. i modlitwa w intencji Ojca świętego.
  3. Przez cały listopad modlitwy za zmarłych podczas różańca i podczas Mszy świętych w naszych kościołach. Karty do wypisania imion zmarłych są w kruchcie kościoła. Wypisane karty można składać u ks. Proboszcza przed lub po nabożeństwach w zakrystii.
  4. W niedzielę 3 listopada na cmentarzu w Kłopotowie o godz. 15.00 modlitwy za zmarłych z wypominkami.
  5. W poniedziałek 4 listopada i w środę 6 listopada o g. 19.00 – katecheza dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (klas VI, gr. A i gr. B.).
  6. 12 listopada rozpocznę Wizytę Duszpasterską w Osieku. Rozkład dostępny w kruchcie kościoła i poniżej, w poprzednim wpisie.
  7. Próba scholi w czwartek 7 listopada o g. 19.00 w Domu Parafialnym.
  8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  9. Dziękujemy za darowizny składane na pokrycie kosztów renowacji instrumentu organowego w kościele w Osieku. W poniedziałek 28 października zakończyliśmy wymianę i remont okien oraz krat; pozostało jeszcze uzupełnienie witraża w oknie, które będzie uchylne w prezbiterium kościoła. Dziękujemy za darowizny na sprzątanie kościołów (w Osieku można składać darowizny gotówkowe u p. Danuty – w Domu Parafialnym między nabożeństwem o 11.30 a 13.00 w II-gą niedzielę miesiąca lub przez konto parafialne /dostępne na stronie internetowej/; w pozostałych kościołach po nabożeństwach u osób odpowiedzialnych).

Wojciech Skowron sdb – proboszcz