XXXII Niedziela Zwykła – 10 listopada 2019 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XXXII Niedziela Zwykła – 10 listopada 2019 r. została wyłączona

10 listopada 2019 r. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym
W zbiórce po nabożeństwach na pomoc wspólnotom dotkniętym przemocą zebraliśmy 1600 zł.
Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

WIĘCEJ INFORMACJI: https://pkwp.org/dzien-solidarnosci/sudan-poludniowy


Numer konta dla wpłat na pomoc dla Sudanu Południowego:

ING Bank Śląski o/Warszawa: 31 1050 1025 1000 0022 8674 7759

PKO BP o/ Warszawa: 87 1020 1068 0000 1402 0096 8990

Prosimy o wpłaty z dopiskiem “DSzKP”

………….

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

  1. Jutro Narodowe Święto Niepodległości – o godzinie 18.00 Msza święta w kościele parafialnym w Osieku w intencji Ojczyzny.
  2. Przez cały listopad modlitwy za zmarłych podczas różańca i podczas Mszy świętych w naszych kościołach. Karty do wypisania imion zmarłych znajdują się na półce w kruchcie kościoła. Wypisane karty można składać u ks. Proboszcza przed lub po nabożeństwach w zakrystii.
  3. We wtorek 12 listopada rozpoczynam Wizytę Duszpasterską w Osieku u parafian przy ulicy: Księżycowa, Neptuna, Andromedy, Gwiezdna, Jowisza; w dniu 19 listopada: ulica Łąkowa (od 1 do końca – tylko numery nieparzyste) i Chabrowa. Rozkład dostępny jest w kruchcie kościoła i na stronie internetowej parafii. Wizyta Duszpasterska potrwa do 18 stycznia 2020 r. Dziękujemy rodzinom, które potwierdzają gotowość przyjęcia duszpasterza w swoich domach; potwierdzenia wrzucamy do skrzynki z napisem „WIZYTA DUSZPASTERSKA” – w drzwiach kościoła w Osieku.
  4. W środę 14 listopada o g. 19.00 – katecheza dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (klas VII).
  5. W piątek 15 listopada podczas Mszy św. o godzinie 18.00 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci z klasy III. Po Eucharystii katecheza dla dzieci i konferencja dla Rodziców oraz spotkanie organizacyjne. Obecność obowiązkowa – także dla Rodziców.
  6. Próba scholi w piątek 15 listopada o godzinie 16.45 w Domu Parafialnym. 
  7. W dniu 24 listopada odpust parafialny ku czci Chrystusa Króla. Uroczysta Msza święta o godzinie 13.00 pod przewodnictwem ks. Proboszcza, który będzie dziękował za 25 lat kapłaństwa. Słowo Boże wygłosi. Ks. Marek Leśniewski – salezjanin. Pozostałe nabożeństwa według stałego rozkładu.
  8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  9. Dziękujemy za darowizny składane na pokrycie kosztów renowacji instrumentu organowego w kościele w Osieku. Dziękujemy za darowizny na sprzątanie kościołów (w Osieku dzisiaj, w II-gą niedzielę miesiąca można składać darowizny gotówkowe u p. Danuty – w Domu Parafialnym między nabożeństwem o 11.30 a 13.00 lub przez konto parafialne /dostępne na stronie internetowej/; w pozostałych kościołach po nabożeństwach u osób odpowiedzialnych).     

                                                                    Wojciech Skowron sdb – proboszcz         

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE: W imieniu organizatorów zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych – 11listopada w hali RCS w Lubinie – godz. 16.30.