Archiwum dla: 25 października, 2019

Korowód świętych

Informacje Możliwość komentowania Korowód świętych została wyłączona

W czwartek 31 października 2019 r.  odbędzie się Korowód Świętych – to radosne świętowanie wigilii Uroczystości Wszystkich Świętych. Rozpocznie się o godz. 16.30 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubinie (mały kościół). Zachęcamy, by przebrać się za dowolnego Świętego lub Świętą i wziąć ze sobą dowolny instrument. Po wyjściu z kościoła udamy się w radosnym, rozśpiewanym Korowodzie do Galerii Cuprum Arena, w której odbędzie się Bal Świętych.

W czwartek 31 października 2019 r.  odbędzie się Korowód Świętych – to radosne świętowanie wigilii Uroczystości Wszystkich Świętych. Rozpocznie się o godz. 16.30 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubinie (mały kościół). Zachęcamy, by przebrać się za dowolnego Świętego lub Świętą i wziąć ze sobą dowolny instrument. Po wyjściu z kościoła udamy się w […]